keevitamine

Keevitustööd

Teostame metallitöid üle Eesti nii ehitusobjektidel, tööstustes või just seal, kus klient parasjagu asub.

Keevitusteenuseid vajatakse peamiselt ettevõttetes: paigaldus, hoolde- ja remonditöödel, kuid saab abi ka eraisik oma tegemistes.

Meie tööprotsessid on hoolikalt kohandatud kehtivate standardite ja eeskirjade nõuete järgi, tagades sellega kvaliteedi.

Võtke meiega ühendust, et arutada oma keevitustööde vajadusi ja saada personaalne pakkumine.

Mobiilne Keevitamine

Mobiilne keevitusteenus pakub mugavust ja paindlikkust klientidele, kes vajavad keevitustöid väljaspool tavapäraseid töökodasid või ehituskohti. See teenus toob kogenud keevitajad otse teie asukohta, olgu selleks siis kodu, ettevõte või ehitusplats.

Mobiilne keevitus on kaasaegne ja paindlik lahendus, mis võimaldab teostada keevitustöid kõikjal, kus on vajadus metallitöö järele.

Põhitegevuseks on konstruksioonide keevitus protsessiga 111 (elektrood) ja 135 (traadikeevitus).

Meie mobiilne keevitus teenus hõlmab erinevaid keevitustöid, alates lihtsamatest remonditöödest kuni metallikonstruktsioonide loomiseni.

keevitamine

Sertifikaadid

sertifikaat 1
Serifikaat 2
Serifikaat 3
keevaitamine ja metallitööd

Metallitööd ja keevitamine

Erinevad Metallid

Metalltöö peamised materjalid on raud, teras ja paljud sulamid. Iga metalli füüsikalised omadused, nagu tugevus, painduvus ja korrosioonikindlus, määravad nende kasutusalad erinevates rakendustes. Pakume laia valikut keevituseks vajalikke elektroode ja traate erinevate materjalide keevitamiseks. Meie tooted tagavad tugeva ja stabiilse keevisõmbluse ning aitavad saavutada parimaid tulemusi.

Tööriistad ja Seadmed

Metalltööks vajalikud tööriistad ja seadmed varieeruvad lihtsatest käsi ja akutööriistadest kuni keerukate keevitusmasinateni. Meie valikus on mitmesuguseid keevituspõleteid, mis võimaldavad täpset ja kontrollitud leeki. Kasutame vaid kvaliteetseid materjale, et tagada pikaajaline vastupidavus ja optimaalne jõudlus.